Do dwóch razy sztuka

Radni Marcin Olczak i Andrzej Staroń po raz drugi wystąpili do Burmistrz, aby przy składaniu wniosków do kolejnego naboru do Polskiego Ładu zgłosiła ich pomysł Żuromińskich uliczek osiedlowych.

Pierwszy nabór

O te rewelacyjne, a zarazem proste zadanie, radni wnioskowali już przy pierwszym naborze do Programu Inwestycji Strategicznych. Wtedy ich propozycja nie została uwzględniona. Podobne inwestycje w całym kraju zgłosiło wiele samorządów otrzymując milionowe promesy na ich wykonanie. Przykładem niech będzie choćby Miasto i Gmina Bieżuń – promesa w wysokości 8,5 mln zł na ulice w Bieżuniu.

Zdanie mieszkańców

A jaka jest Wasza opinia? Czy tym razem Urząd Gminy i Miasta Żuromin powinien zgłosić Żuromińskie uliczki osiedlowe do dofinansowania? Głosowanie trwa do końca listopada.

Żuromińskie uliczki osiedlowe

Czy zadanie Żuromińskie uliczki osiedlowe powinno zostać zgłoszone do dofinansowania w ramach Polskiego Ładu?

Drugi nabór

Żuromińskie uliczki osiedlowe, to pomysł na remont, przebudowę i budowę dróg w mieście, a także wyposażenie ich w chodniki i ścieżki rowerowe. Mam nadzieję, że tym razem pomysł radnych znajdzie uznanie Burmistrz. Drugi nabór dla samorządów w ramach Polskiego Ładu ma ruszyć na przełomie listopada i grudnia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.