Impreza dla polityki i mieszkańców

“Łączymy pokolenia” – wydarzenie dla mieszkańców, które odbyło się w minioną sobotę w Żurominie, przy okazji wykorzystane zostało do promowania partii politycznej i jej polityka.

Patronat honorowy

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął poseł Jacek Ozdoba. Nie przypominam sobie, aby we wcześniejszych latach impreza dla mieszkańców Gminy i Miasta Żuromin była firmowana nazwiskiem jakiegoś polityka.

Suwerenna Polska

Poseł Jacek Ozdoba z ramienia swojej partii – Suwerennej Polski, na czele której stoi Zbigniew Ziobro, pełni funkcję sekretarza stanu w Ministerstwie Klimatu i Środowiska. I właśnie akcentów partyjnych – gadżetów reklamowych rozdawanych mieszkańcom, nie zabrakło również podczas sobotniego wydarzenia.

Źródło: pap.pl

Czytaj też: Pieniędzy z KPO ciągle nie ma

Mit niezależności

W 2018 roku, podczas kampanii wyborczej na Burmistrza, obiecywaliśmy, że samorząd będzie dla mieszkańców, nie polityki. Organizowane przez Żuromińskie Centrum Kultury, przy współudziale Urzędu Gminy i Miasta Żuromin, weekendowe wydarzenie było dla mieszkańców, i dla polityki.

Czas kampanii

Nadchodzi czas kampanii wyborczej do parlamentu. Suwerenna Polska dostała swoje pięć minut. Czy kolejni politycy otrzymają wsparcie od Burmistrz? Już za dwa tygodnie Dni Żuromina. Zobaczymy.

Czytaj też: Będą dodatkowe lokale wyborcze

Liczba komentarzy: 4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *