Wybory na Burmistrza

7 kwietnia odbędą się wybory na Burmistrza Gminy i Miasta Żuromin. Wezmę w nich udział.

List do Mieszkańców

Pozwólcie, że na początek w takiej oto formie zwrócę się do Was i powiem, dlaczego podjąłem decyzję o kandydowaniu w nadchodzących wyborach.

Drodzy Mieszkańcy!

Kandyduję na burmistrza, by w sposób uczciwy i z pełnym profesjonalizmem działać na rzecz Gminy i Miasta Żuromin. Znam nasze lokalne potrzeby. Mając samorządowe doświadczenie wiem, jak je rozwiązywać.

Jestem 45-letnim żurominianinem. Moje miasto opuściłem tylko na chwilę. Po skończeniu żuromińskiego liceum wyjechałem do Poznania, aby zdobyć wykształcenie ekonomiczne na tamtejszym Uniwersytecie Ekonomicznym. Wkraczając w dorosłe życie, rozpocząłem też aktywność społeczną. Byłem radnym w Radzie Miejskiej. Następnie zdobywałem doświadczenie jako radny Rady Powiatu. Potem, przez ponad 5 lat, miałem zaszczyt pracować dla Was w roli Zastępcy Burmistrza. Obecnie pełnię funkcję Sekretarza Miasta Płocka.

Jako kandydat na burmistrza, deklaruję Wam moje zaangażowanie i współpracę na rzecz lokalnego rozwoju. Wiem, że naszym wspólnym oczekiwaniem jest, aby nasza gmina była przyjazna. Dla każdego! Dlatego 7 kwietnia zapraszam na wybory.

Z wyrazami szacunku
Michał Bodenszac

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *