Za mało pieniędzy na deszczówkę w ul. Popiełuszki

Do przetargu na budowę kanalizacji deszczowej w ul. Popiełuszki w Żurominie przystąpiły trzy firmy. Na liście oferentów nie ma Żuromińskich Zakładów Komunalnych. Wszystkie oferty są powyżej zaplanowanego budżetu.

Przetargi nie dla Zarządu ŻZK

Polityka obecnego Zarządu Żuromińskich Zakładów Komunalnych jest dla mnie niezrozumiała. I dla jasności – była także wtedy, gdy pracowałem jako Zastępca Burmistrza. Nie jest sztuką funkcjonować na pieniądzach mieszkańców pobranych za wodę, ścieki i śmieci. Dobry przedsiębiorca szuka pieniędzy na rynku. I już nawet nie chodzi o to, że Gminna Spółka miałaby przegrywać w przetargach. Jej szefowie nawet do nich nie przystępują. Przykładem jest choćby przetarg na deszczówkę w ul. Popiełuszki w Żurominie.

Czytaj też: Tylko 4% inwestycji zrealizowanych na pierwsze półrocze

Komentarz

  1. Rejmus to zacny człowiek, PSLowiec który przez ponad 20 lat nic nie zrobił dla tego miasta… To miasto to już kompletne dno, tu nigdy juz nie będzie lepiej…

    1. Więcej wiary w Żuromin. Więcej wiary w samorządowców, którzy przecież nie są samozwańcami. Wybieramy ich. Przywoływanego Wicestarostę także. I o ile nie mylę się – to radny powiatowy z największą liczbą głosów.

      1. Tak, to fakt każdy został wybrany Ale sami się zgłosili bo tego chcieli Nie znam samorządowca którego by społeczeństwo prosiło aby startował dlatego że jest dobrym gospodarzem bo tacy to mają swoje firmy i pracują dla siebie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *