Zmiana lokali wyborczych w Żurominie

Komisarz wyborczy dokonał nowego podziału obwodów głosowania w Gminie i Mieście Żuromin. Zmiana dotyczy części wyborców mieszkających w mieście.

Nowy obwód głosowania

Dotychczasowy obwód głosowania w Liceum Ogólnokształcącym w Żurominie podzielony został na dwa.

Po staremu

Po staremu, czyli wejściem głównym do żuromińskiego LO na głosowanie dotrą mieszkańcy ulic: Armii Krajowej, Batalionów Chłopskich, B. Chrobrego, Cicha, Generała Andersa, Generała Sikorskiego, gen. Maczka, Władysława Jagiełły, Jana Pawła II od nr 1 do nr 13, Jasna, Kołowa, Anastazego Kołodziejskiego, Łąkowa, 3 Maja, Gabriela Narutowicza, St. Augusta Poniatowskiego, Kazimierza Pułaskiego, Sielankowa, Jana Sobieskiego, Spokojna, Targowa, Warszawska nr: 10B, 12, 14, i od nr 16 do końca ulicy, Wesoła, Wierzbowa, Zamojskiego bloki nr: 61A, 74, 76, 78 i 80, Złota.

Od Zamojskiego

Do nowo utworzonego lokalu wyborczego w LO z wejściem od ulicy Zamojskiego przydzieleni zostali wyborcy zamieszkujący ulice: Działkowa, Jana Pawła II od nr 14 do końca ulicy, Komunalna, Leśna, Licealna, Lidzbarska od nr 1 do nr 41, bez nr 40, Malinowa, Porzeczkowa, Strzelecka, Towarowa, Wiśniowa, Wyzwolenia od nr 51 do końca ulicy (nr nieparzyste) i od nr 76 do końca ulicy (nr parzyste), Zielona, Zamojskiego – domy prywatne (od nr 1 do końca ulicy bez bloków nr: 61A, 74, 76, 78, 80), Zbożowa, Żurawia, Plac Garażowy i Plac Wolności.

Wykaz obwodów głosowania

Pełen wykaz obwodów głosowania w Gminie i Mieście Żuromin możecie sprawdzić TU.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *