Żuromińskie uliczki osiedlowe

Do końca lipca trwa nabór składania wniosków do Programu Inwestycji Strategicznych. Czas na modernizację i budowę żuromińskich uliczek osiedlowych. Oczekiwania żurominian mogą zostać wreszcie spełnione.

Niepowtarzalna szansa

Przed Urzędem Gminy i Miasta Żuromin otwiera się sposobność zdobycia dofinansowania nawet do 95% na kwotę do 30 milionów złotych. Za takie pieniądze ulice na osiedlach w Żurominie stałyby się bezpieczne i funkcjonalne.

Wystarczy, że teraz Burmistrz złoży wniosek. Być może to jedyna okazja. Teraz… albo dopiero następny Burmistrz zawalczy o żuromińskie uliczki. Nie wolno zmarnować tej szansy.

Radni apelują

O złożenie wniosku na modernizację i budowę żuromińskich uliczek osiedlowych apelowali radni na ostatniej sesji Rady Miejskiej. Pomysł ten był jednym z trzech zgłoszonych przez Andrzeja Staronia i Marcina Olczaka.

Czytaj też: Inwestycje strategiczne dla Żuromina

Mieszkańcy wybierają

Władze Łodzi zdecydowały, że w ramach naboru do Programu Inwestycji Strategicznych, to mieszkańcy w drodze głosowania wybiorą zadania, które zostaną zgłoszone. A może w Gminie i Mieście Żuromin mieszkańcy też powinni zostać zapytani o to, co dla nich jest inwestycją strategiczną?

Liczba komentarzy: 2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *